Dominika Horniaková KLára Foltýnová Lenka Ciencialová Lukáš Sikora Lukáš Kotas Petra Grygová Terka Šeferová Michal Stryja Veronika Klusová

9-15.10.06

Trénink Dominika, Klára, Tereza, Forest, Lukáš, Naty,  

Pondělí R,R,SBC,R, 560m, 6x 150m, posilování břicho, záda, výklus                              Domča - rozcvičení před závodem
Úterý R,R, hodně SBC, 3x 30m běh pozadu, R, překážky na 5 kroků 8x 7překážek mezera 10-10,5m, nás. odrazy 5x 10-skok LP,  posilování břicho, záda, protahování, výklus
Středa klus v lese 30min, protahování
Čtvrtek volno
Pátek R,R,SBC, R, výška, oštěp, protahování, posilování trup, výklus
Sobota volno
Neděle volno

2-8.10.06

 

Pondělí Klára, Domča  - R,R,SBC,R, protahování, posilování břicho, záda                          Ostatní- R,R,2xSBC, R, 3x 30m skokový běh, 10x výběhy schodů, člunkový běh 3x (5x10m - tam-zpátky-tam-zpátky-tam), výklus, protahování
Úterý R,R, hodně SBC, R, násobené odrazy tráva, nebo do písku, 5x 150m volně, koule  protahování, výklus
Středa klus v lese 30min, protahování
Čtvrtek volno
Pátek R,R,SBC, R, překážky přeběhy, oštěp, protahování, posilování trup, výklus
Sobota volno
Neděle volno

25.9-1.10.06

 

Pondělí Forest, Lucka - fartlek                                                                                                      Klára, Eva - R,R,SBC,R, přelézačky na překážkách 8x 6 přek, 4x 60m svižně, 2x 80m uvolněně                                                                                                                        Domča - volno
Úterý Domča - čtyřboj                                                                                                                Eva, Forest, Klára - R,R,2x SBC, R, skokový běh, násobené odrazy, koule posilování,  břicho, záda, protahování
Středa Domča, Klára - R,R,SBC, R, 5x výběh schodů, 4x 60m z polonízkého startu uvolněně                                                                                                                         Eva, Forest, Lucka - R,R,SBC, R, 5x výběh schodů, 4x 60m z polonízkého startu uvolněně, 3x4 žabáky, 3x 6 metkalfů, skákání přes švihadlo snožmo 4x 30´´, posilování břicho, záda, výklus 2km
Čtvrtek volno
Pátek Domča, Klára - rozcvičení před závodem                                                                    Forest, Eva, Lucka - Rozklus v lese 20 min, výběhy do prudkého kopce na stad 6x 10m, 8x 100m volně technika běhu, posilování záda, kliky, kotníky snožmo 4x 30, protahování, výklus
Sobota Domča, Klára závody MČR družstev žactva Hradec Králové
Neděle volno
   

3.-9.7.06

 

Pondělí R,R, SBC, Rovinky, nízký start, dálka, násobené odrazy, koule
Úterý R,R, SBC, R, překážky 8x 6 překážek na 5 kroků (mezera 11m), kotníky snožmo 5x 40, posilování břicho, záda, protahování, výklus
Středa volno Forest R,R, SBC, R, 10xvýběhy schodů svižně, 6x 100m volně zvedat kolena  s mezichůzí, koule , (z místa i sunem, přes hlavu, popředu, levou rukou), výklus, protahování
Čtvrtek volno
Pátek Klus v lese 30 min volně, posilování břicho, záda, protahování
Sobota volno
Neděle volno

22.-28.5.06

 

Pondělí R,R, SBC, Rovinky, výška
Úterý R,R, SBC, R, překážky, tyčka
Středa klus v lese,R,SBC, R, odrazy, posilování
Čtvrtek volno
Pátek Rozcvičení, SBC, Rovinky
Sobota R,R, SBC, R, 4x 60m z polonízkého startu svižně, 3x 100m uvolněně, Kotníky snožmo 5x 30, výklus, protahování Klára
Neděle Krajský přebor žactva Frýdek - Místek Klára, Naty, Lukáš Kotas, Forest

15.-21.5.06

 

Pondělí záznam neproveden
Úterý záznam neproveden
Středa záznam neproveden
Čtvrtek záznam neproveden
Pátek záznam neproveden
Sobota záznam neproveden
Neděle záznam neproveden

8.-14.5.06

 
Pondělí R,R,SBC, R, výška, dálka, protahování Naty                                                                  Závody - Velká cena Olomouce Dominika
Úterý záznam neproveden
Středa záznam neproveden
Čtvrtek záznam neproveden
Pátek záznam neproveden
Sobota záznam neproveden
Neděle záznam neproveden

1.-7.5.06

 

Pondělí R,R,SBC, R, nízký start, 3x 150m volně v tretrách, posilování, protahování
Úterý R,R,SBC, Rovinky, kopce krátké, odrazy v parku, protahování 4x 150m volně, výklus, posilování břicho
Středa R,R,SBC, Rovinky, nízký start, překážky, dálka (rozběh, skoky z krátkého rozběhu), protahování, výklus
Čtvrtek R,R,SBC, Rovinky, překážky 200m, štafeta, výška
Pátek R,R,SBC, Rovinky, 150m -200m -300m volně v tretrách, posilování břicho 8x 20, protahování, výklus
Sobota volno
Neděle volno

24.-30.4.06

 

Pondělí volno
Úterý Zahajovací závody Třinec
Středa R,R,SBC, Rovinky, posilování břicho, protahování
Čtvrtek R,R,SBC, Rovinky, překážky a nízký start, štafeta, dálka
Pátek R,R,SBC, Rovinky, výška, koule
Sobota volno
Neděle volno

17.-23.4.06

 

Pondělí volno
Úterý R,R, SBC, R, nízký start, dálka, výklus
Středa volno
Čtvrtek R,R,SBC, R, přeběhy překážek na 3 kroky v tretrách, výška, výklus
Pátek R,R, SBC, R, kotníka na schodech, gymnastika
Sobota volno
Neděle volno

10.-16.4.06

 

Pondělí R,R,SBC, 10 rovinek, protahování
Úterý R,R, SBC, R, výběhy z polonízkého startu, dálkařské odrazy, výklus
Středa R,R, SBC, R, dálkařské odrazy, násobené odrazy, posilování na překážkách, výklus, protahování
Čtvrtek R,R,SBC, R, přeběhy překážek na 5 kroků, výběhy krátkého strmého kopce 7x, násobené odrazy na bednách, výklus
Pátek R,R, SBC, R, kotníky na schodech, gymnastika
Sobota volno
Neděle volno

3.4.-9.4.06

 

Pondělí R,R,SBC, R, překážky - přeběhy na 5 kroků, koule - technika, výklus, protahování
Úterý Fartlek 30´klus
Středa R,R,SBC, R, výběhy z polonízkého startu, skokový běh, 5x 30m, 5x 50m s ostrým výběhem a uvolněným doběhem,
Čtvrtek R,R,SBC,R, gymnastika
Pátek R,R,SBC,R, přeběhy překážek na 3 kroky, kotníky, disk- odhody, výklus
Sobota volno
Neděle volno

27.3.-2.4.06

 

Pondělí R,R,SBC, R, překážky - přeběhy na 5 kroků, odrazy na bednách, výklus, protahování
Úterý R,R,SBC, Rovinky, skipink vpřed, odrazová abeceda, výškařské odrazy, 5x100m volně, gymnastika - posilování
Středa R,R,SBC, R, protahování, posilovna: výstupy na bednu, kotníky na lavičku, žabáky na schodech, břicho, záda, nestabilní plošina, shyby, protahování
Čtvrtek volno
Pátek R,R, SBC, R, nízký start, 4x30m, 4x60m rozloženě, kopce 40m výběhy, skokový běh v kopci, odrazy amortizační v parku, překážky překročování, přelézačky, rovinky, výklus
Sobota volno
Neděle volno

20.-26.3.06

 

Pondělí R,R,SBC, R, překážky - přeběhy na 3 a 5 kroků, dálkařská průprava, odrazy na bednách, výklus, protahování
Úterý R,R,SBC, Rovinky 120m, schody- výběhy, 5x150m volně, gymnastika - posilování
Středa R,R,SBC, R, přeběhy překážek na 3 kroky, výška, posilování břicho, záda, protahování, výklus
Čtvrtek volno, Natálka - Hutnická laťka
Pátek  
Sobota volno
Neděle volno

13.-19.3.06

 

Pondělí R,R,SBC, padavé starty, překážky - přeběhy, koule odvrhy
Úterý R,R,SBC,schody, výběhy, Rovinky 120m, gymnastika - posilování
Středa R,R,SBC, R, nízký start, výška, posilování břicho, záda, protahování
Čtvrtek volno
Pátek R,R, SBC,R, x skipink vpřed, dálkařské odrazy, násobené odrazy po jedné noze, švihadlo, žabáky do schodů, balanční plošina, protahování, gymnastika
Sobota volno
Neděle volno

6.3-12.3.06

 

Pondělí R,R,SBC,R, skipinkové cvičení popředu 5x 40m, 5x 800m lehce tempo 3´ pauza na tep 120, nebo subjektivní pocit, ale neurychlovat! , výklus, protahování
Úterý R,R,SBC dlouhá, posilovna kruhový trénink: 2 cviky na komplex nohou, 2x břicho, 1x záda, 2x ruce, 1x kotníky, 30´´ cvičení, 30´´ přesun, výklus, protahování
Středa R,R, SBC, kotníky v pohybu, rovinky, 5x 30m polonízký start (důraz na techniku běhu - šlapavý začátek), 5x 80 rozloženě 30 rychle - 20 uvolnit - 30 rychle, 4x 150 rozloženě po 50m (rychle, volně, rychle), protahování, 2x 3 rovinky spojovaně
Čtvrtek volno
Pátek R,R,SBC,R, 4x 30, 5x 60m rozloženě, 2x 80,výklus
Sobota klus
Neděle R,R, posilovna,trh (do 50kg), výstupy vysoké 30kg, výpony 80kg, výrazy 10 a 20kg, břicho předkopávání na stroji, výklus

27.-5.3.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, protahování, padavé starty, odhody medicinbalem, vysoký skipink

Úterý

R,R,SBC,Rovinky, gymnastika-posilování

Středa

Lucie skákání 4.ZŠ

Čtvrtek

volno

Pátek

hala - basket, SBC, rovinky, posilování, protahování

Sobota

Závody M ČR žactva  Praha Domča, Klára

Neděle

Závody M ČR žactva  Praha Domča, Klára

20.-26.2.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, protahování, 5x nízký start, přeběhy překážek na 3 kroky, odrazy snožmo,  posilování, odhody raketou,

Úterý

R,R,SBC,Rovinky, 2x 60m stupňovaně, 2x 80m uvolněně, 5x 150m volně, gymnastika, protahování, posilování

Středa

R,R,SBC,R, 5x výběh z polonízkého startu, 6x nízký start, překážky, koule

Čtvrtek

Závody Ostrava tunel - Domča, Klára

Pátek

R,R, SBC, R, starty z poloh, 3x člunkový běh, přetahová noha u zdi nad překážkou ve stoje, Gymnastika - posilování

Sobota

volno

Neděle

gymnastika - posilování, akrobacie, hrazda Lucka                                                           hala 4.ZŠ - technika dálky Domča

13.-19.2.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, protahování, starty z poloh, překážky v chůzi mezera 2-3 stopy, posilování,

Úterý

volno

Středa

R,R,SBC,R, 5x 60m, 5x 200m, protahování,

Čtvrtek

volno

Pátek

R,R,SBC, R,

Sobota

volno

Neděle

volno

6.-12.2.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, protahvání, překážky na 3 kroky, posilování, Domča, Forest

Úterý

R,R,SBC,R,posilování, gymnastika Domča, Forest

Středa

R,R,SBC,R, protahování Forest

Čtvrtek

R,R,SBC, Rovinky, nízký start 6x30m, 4x 60m rozloženě, 3x 80, 2x 150m uvolněně, protahování Domča, Forest

Pátek

R,R,SBC, R, překážky na 1 krok (bokem i středem), běh s brzdou 5x 30m, násobené odrazy LP 5x 10-skok, odhody medicinbalu s madlem 0,5kg, posilování mezilopatkové, břicho, protahování, gymnastika Domča, Klára, Forest, Míša, Lucka

Sobota

volno

Neděle

volno

30.1-5.2.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, protahvání, překážky,amortizační odrazy, posilování,

Úterý

R,R,SBC,R,posilování, gymnastika

Středa

R,R,SBC,R, 5x 60m uvolněně, výklus

Čtvrtek

volno

Pátek

basket,SBC, R - rozcvičení na závod Domča

Sobota

Závody MMaS 300m 2. 44,02 150m neběžela pro nevolnost

Neděle

Závody Ostrava tunel - Domča, Klára

23.-29.1.06

Trénink Dominika, Klára, Lenka, Tereza, Forest, Lukáš, Míša, Petra

Pondělí

R,R,SBC,R, protahvání, padavé starty,amortizační odrazy, posilování,

Úterý

R,R,SBC,R,posilování, gymnastika

Středa

R,R,SBC,R, nízký start, dálka, akrobacie na výšk. doskočišti

Čtvrtek

volno

Pátek

R,R,SBC, R, uvolněné výběhy -stimulace šlapavého běhu, protahování, gymnastika

Sobota

volno

Neděle

Závody Ostrava tunel - Domča, Klára

16.-22.1.06

 

Pondělí

Volno - pomoc na Beskydské laťce

Úterý

R,R,SBC,R,posilování

Středa

R,R,SBC,R, nízký start, koule

Čtvrtek

volno

Pátek

R,R,SBC, R, překážky, posilování, uvolňování zad,

Sobota

Závody Ostrava tunel - Domča, Michal

Neděle

volno

9.-15.1.06

 

Pondělí

R,R,SBC,R, nízký start 8x20m, 3x 50m uvolněně (D-7,3; M-7,2; T-8,3) hala odhody medicinbalem, gymnastika - hrazda Domča,Tereza, Michal, Lucka

Úterý

R,R,SBC,6 rovinek, posilování břicho a záda, gymnastika Tereza, Domča, Michal, Lukáš

Středa

dálka, výška -technika, protahování Domča, Tereza

Čtvrtek

volno

Pátek

R,R,SBC, R, překážky, posilování, zpevňování trupu Domča, Tereza, Klára, Michal, Lukáš

Sobota

Závody Ostrava tunel - Domča, Michal

Neděle

volno

2.-8.1.06

 

Pondělí

volno Domča - lyžák

Úterý

volno

Středa

R,R, SBC, rovinky, nízký start, běžecké odpichy, výklus Tereza, Michal

Čtvrtek

volno

Pátek

R,R, SBC,R, posilování s medicinbalem, přelézačky na překážkách, žabáky na schodech, gymnastika Tereza, Klára, Míša, Lucka, Lukáš

Sobota

volno

Neděle

volno

19.-25.12.05

 

Pondělí

R,R,SBC, rovinky, překážky, koule s medicinbalem, žabáky,metkalfy, břicho, zadní stehna, výklus, protahování

Úterý

R,R,SBC,R, posilovna: Tereza- trh, výrazy, kotníky, břicho, záda,                               Domča-břicho, záda, běžecké ruce

Středa

R,R,SBC,R, dálka skákání, výška, posilování, protahování

Čtvrtek

volno

Pátek

 

Sobota

 

Neděle

 

12.-18.12.05

 

Pondělí

R,R,SBC, skipink, nízký start, prkýnka, protahování, nás. odrazy, posilování, výklus

Úterý

R, Posilování Petra, Terka trh 20/15kg, výrazy do střihu 10kg, podřep výskok 20kg, dřep 20kg, žabák schody, benčpres, kotníky na lavičku, břicho, záda, protahování Domča: protahování, a posilování vršek

Středa

volno

Čtvrtek

R,R, SBC, kotníkové odrazy, výrazy, posilování, 5x 120m 80% úsilí, protahování, výklus

Pátek

R,R, SBC, rovinky, starty z poloh, amortizační odrazy na překážkách, člunkový běh, protahování, basket

Sobota

Domča, Klára: závody Ostrava tunel - časák v sekci Termínovka

Neděle

volno
   

5.-11.12.05

 

Pondělí

R, R, širší SBC, rovinky, 8x nízký start, násobené odrazy LL a PP, LP, žabáky, metkalfy, výpadová chůze, posilování břicho, záda, protahování, výklus

Úterý

R,posilovna Domča: břicho, záda, vžskoky na bednu, žabáky na schodech-5!schod, kotníky, kliky, dynamické výstupy s výskokem,  protahování hodně cviků Petra/Terka: břicho, záda, trh do 20/15kg (obě dobře), žabák schody, podřep výskok 20kg, kotníky do střihu 20kg, výrazy do střihu 10kg, pulover, dřep 20kg, 

Středa

R,R,SBC, posilovna Domča, Lenka: výstupy, žabák schody, břicho, záda, kotníky, běžecké ruce, dynamické výstupy na žebřiny, protahování,                                       Petra: trh 20kg, výtlaky nohama, výpony, rozpažování vleže, protahování

Čtvrtek

Domča: R,R,SBC,R, 4x 80m, 5x 150m, výklus

Pátek

R,R,SBC-kotníky, rovinky, starty, překážky přeběhy, odhody raketkou, gymnastika

Sobota

volno

Neděle

volno
   

28.11.-4.12.05

 

Pondělí

R,R,SBC,R starty ze skipinku, prkýnka přeběhy, překážky-přeběhy, skipinkové cvičení, posilování vršek, výhody medicinbalu, výklus, protahování

Úterý

R,R,SBC,R,  3x (300-200)62/36 i 4´/5´, výklus

Středa

R,R, Posilovna - dynamika, kotníky, výstupy na žebřiny, žabák na schodech, výrazy, přednožování stroj, břicho, záda, protahování

Čtvrtek

R,R,SBC, rovinky, schody, běhání s tahačem 10x 50m, 5x 80m, výklus, protahování

Pátek

Hra, R, SBC ,kotníky, padavé starty, přelézačky na překážkách, dálkařské odrazy na 1 krok,  posilování medicinbal nohy, trup, švihadlo, protahování

Sobota

volno

Neděle

volno
   

21.-27.11.05

 

Pondělí

R,R,SBC,R, kotníkové odrazy, rychlostní cvičení, dálkařské odrazy na 1krok, člunkový běh, žabáky, posilování trup, rovinky s meziklusem, protahování

Úterý

,R,R,SBC, rovinky, , 8 x 150m 28´´ i.mezichůze, kotníkové odrazy, kankán v pohybu, vertikální odrazy, dynamický poskočný klus, kolesa, výklus,

Středa

R,R, posilování: výstupy, kotníky, přednožování-stroj, pulover, zadní stehna-lanč, břicho, záda, dynamické výstupy s oporou na žebřinách, protahování

Čtvrtek

R,R, SBC s meziklusem 10min, amortizační odrazy, násobené odrazy, 5x 30mběh s odporem 2x 5x 100m s meziklusem uvolněně- technika běhu, výklus 2km

Pátek

R,R,SBC, R, 8x nízký start, 3x člunkový běh, nás. odrazy, amortizační odrazy, posilování medicinbal, výklus

Sobota

volno

Neděle

volno
   

14.-20.11.05

 

Pondělí

Tereza: R,R,SBC,R, nízký start 8x 30m, rychlostní cvičení, běh s odporem, 6x 50m rozloženě(20-20-10), skipink pozadu a bokem, žabáky, odhody oštěpem, výklus, protahování

Úterý

Domča: R,R, SBC, R, poskočný klus, nízký start 8x 30m, 6x 50m rozloženě(20-20-10), výhody medicinbalem, výklus

Středa

R,R,SBC, rovinky, dálkařské odrazy 2x 500m 5x 300m, výklus

Čtvrtek

fartlek 5km (doma)

Pátek

Basket, R,SBC,R, 10 startů z poloh, nás odrazy 10x 10skokLP, 5x 10skokLL, PP, medicinbal odhody, břicho, záda, protahování

Sobota

volno

Neděle

volno
   

7.-13.11.05

 

Pondělí

R,R,SBC,R, přeběhy 6 přek na 5 kroků, 6x 60m rozloženě po 20m, 7x 150m, výklus, protahování

Úterý

R,R, SBC, R, skipink pozadu, 10x schody, posilování: výklus

Středa

R,R,SBC, amort. odrazy, 5x 300m 63´´ i.4´, výklus, protahování

Čtvrtek

Fartlek 5km, oštěp, protahování

Pátek

R,R, SBC, rovinky, 5x 60m, 5x 5 žabáků, 4x 8-10 metkalfů, kotníky 200, břicho, záda, 6 rovinek, výklus, protahování

Domča: R,R,SBC, R, 10x výběh strmého kopce, překážky v chůzi, 6x člunkový běh, 5x 200m, protahování , posilování, výklus

Sobota

volno

Neděle

volno
   

31.10-6.11.05

 

Pondělí

R,R,SBC,R, přeběhy 6 přek na 5 kroků, 6x 60m, 4x 80m, 

Úterý

R,R, SBC, R, skipink pozadu, 10x schody, posilování: výstupy, výhody medicinbalu, švihadlo, výpadová chůze pozadu, žabáky, metkalfy, 4x 100m s meziklusem

Středa

volno

Čtvrtek

R,R,SBC, výběhy krátkého strmého kopce, 7x 200m 36´´ i mezichůze

Pátek

R,R,SBS, kotníky, rovinky, starty z poloh 8x 30m, 5x člunkový běh, přelízačky na překážkách, 3x 2x 100m s meziklusem

Sobota

klus 4km

Neděle

volno

   

24.-30.10.05

 

Pondělí

Fartlek 5km

Úterý

R,R, SBC, Rovinky, 4x (300-200), 200 kotníků snožmo protahování, výklus

Středa

R,R,SBC,R, 6x 60m rozloženě(20m), nás.odrazy LL, PP, LP, 6x 60m pneumatika, 4x150m, protahování, výklus

Čtvrtek

R,R,SBC, posilování

Pátek

volno

Sobota

volno

Neděle

volno

   

17.-23.10.05

 

Pondělí R,R,SBC,R, strty z kleku 8x 30m, rozkládané úseky do 60m, amort. odrazy ,4x člunkový běh (15m - 5 délek), výklus, protahování,
Úterý R,R, posilovna zpevňování kruhovou formou, protahování, výklus
Středa R,R,SBC,R, nás.odrazy LL, PP, LP, 7x 200m, kotníky, výklus, protahování 
Čtvrtek R,R,SBC, kopce 8x 90m, medicinbal výhody, protahování, výklus
Pátek R,R,SBC,R, 5x60m, skipink.cvičení, schody, výpadová chůze, žabáky protahování, výklus
Sobota Fartlek 5km
Neděle volno
   

10.-16.10.05

 

Pondělí R,R,SBC,R, padavé starty, 5x 60m, 4x 80m, nás. odrazy L-P a L-L P-P,5x 150m , výklus, protahování,
Úterý R,R,SBC,R, 6x 300m i.4´, nebo tep 120, výklus, protahování
Středa R,R,SBC,R, kopce 8x 50m, kotníky, výhody medicinbalem 2kg, výklus, protahování 
Čtvrtek R,R, posilovna zpevňování kruhovou formou, protahování, výklus
Pátek R,R,SBC,R, rychlostní cvičení, běžecké cvičení s odporem, schody,  protahování, výklus
Sobota Fartlek 5km
Neděle volno